Datenschutz-Bestimmungen

Jakie gromadzimy dane i w jaki sposób?

 1. Dane "nieosobowe" - adresy IP, zbierane ze względów administracyjnych (np. bezpieczeństwo) oraz do gromadzenia danych demograficznych. Dane te są zestawiane i udostępniane osobom trzecim (np. statystyki odsłon, ilość wejść na stronę z danego miasta, regionu Polski itp). W zestawieniach nie ma danych, pozwalających zidentyfikować pojedynczego użytkownika. Dane te nie mają żadnego związku z danymi osobowymi, powierzonymi nam przez Ciebie.
 2. Pliki "cookies" - małe pliki tekstowe, które hydro-plants.pl zapisuje na Twoim dysku i przy kolejnej wizycie może z nich odczytać na przykład czy Twoje zalogowanie na stronie ma się odbyć automatycznie, czy nie. Wyłączenie obsługi plików "cookies" przez przeglądarkę internetową w żadnym wypadku nie pozbawia Cię dostępu do naszych produktów ani możliwości robienia zakupów.
 3. Dane osobowe - czyli po prostu imię, nazwisko, adres zamieszkania lub inny adres pocztowy, adres e-mail, numer telefonu itp. Informacje te zbieramy wyłącznie za Twoją zgodą. Nigdy nie udostępniamy tych danych firmom i osobom trzecim.
 4. Informacje, które podajesz przy zakładaniu konta służą do realizacji Twoich zamówień  lub wysyłania do Ciebie informacji promocyjnych. Przechowujemy te dane w naszej bazie.
 5. Możesz przeglądać i zmieniać swoje dane. Jeśli chcesz całkowicie usunąć konto, skontaktuj się z nami, mailowo - office@margo-worldwide.com


Jak chronimy Twoje dane?

 1. Procedura pozwala na kontakt z danymi osobowymi wyłącznie osobom, którym jest to niezbędne do wykonywania pracy.
 2. Informacje są przechowywane w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko ich zniszczenia lub utraty.
 3. Zabezpieczamy dane fizycznie (np. przed awarią sprzętu) jak i elektronicznie (np. przed atakiem hackera).
 4. Nie udostępniamy Twoich danych firmom i osobom trzecim.
   

Działamy w myśl wymogów prawodawstwa polskiego.

Jeśli jakaś kwestia jest dla Ciebie niejasna lub masz jakieś pytania - pisz na adres office@margo-worldwide.com.