Margo

Margo Worldwide to firma transportowo-spedycyjna, która powstała z marzeń i pasji ludzi ściśle związanych z branżą TSL. Profesjonalizm, niezawodność, elastyczność i wysoka odpowiedzialność to cztery filary, na których opiera się działalność naszej firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy i rozumiemy potrzeby naszych Klientów.

PROFESJONALIZM

Potrzeby naszych Klientów, zawsze są dla nas priorytetem.

Każdego dnia Pracownicy Margo Worldwide dążą do tego, aby oferować naszym klientom oraz podwykonawcom usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, solidność oraz rzetelna informacja są naszą renomą. Dzięki prostym i jasnym zasadom, możemy szczycić się tym, iż każdego dnia powiększa się grono firm które nam zaufały.

OBSZAR DZIAŁANIA

Głównym obszarem działalności firmy Margo Worldwide jest wspomaganie firm produkcyjnych i handlowych oraz importerów i eksporterów w organizacji transportu ładunków. Transportujemy towary pomiędzy wszystkimi państwami Unii Europejskiej oraz krajami stowarzyszonymi, na terenie krajów Europy Wschodniej, Środkowej Azji oraz Chin. Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu i jednym z wiodących przedsiębiorstw, które działa na tak szeroką skalę.

Znakomicie rozwinięta sieć zaprzyjaźnionych i sprawdzonych podwykonawców, bogate doświadczenie, personel władający dziewięcioma językami oraz doskonała znajomość branży pozwala nam skutecznie wywiązywać się z powierzonych nam zleceń.